INFORMACE

Dům má 3 patra

1. NP - garáž, technická místnost, dílna, chladná spíž na potraviny a společenská místnost s velkým stolem a stolním fotbálkem.

2. NP - kuchyň, obývací pokoj s jídelnou, samostatný pokoj s dvoulůžkem a rozkladací pohovkou, koupelna se sprchovým koutem a WC.

3. NP - další samostatný dvoulůžkový pokoj, prostorná ložnice pro 4 osoby se zasklenou odpočinkovou lodžií, koupelna s vanou a WC.

Dům je ideální pro 10 osob

Je zde pro vás připravených 10 lůžek, vč. lůžkovin (rozkládací postele v obývacím pokoji a v ložnici). Dům je dostatečně velký, na přistýlkách je po dohodě možné ubytovat i více osob.

Wi-Fi zdarma

Internet je pro ubytované zcela zdarma.

Krbová kamna

Při dlouhých večerech krbová kamna navodí tu správnou relaxační atmosféru nejenom v zimě. Nebojte se, mrznout opravdu nebudete - dům je zateplen.

Káva Nespresso

V kuchyni je k dispozici kávovar Nespresso na kapsle. Dále je k dispozici i klasický kávovar na zrnkovou kávu.

Domácí mazlíčci

Pokud budete chtít ubytovat svého domácího mazlíčka, je třeba se domluvit předem. V zimním období je třeba počítat s tím, že v případě větší sněhové nadílky nemusí být venčení domácího mazlíčka úplně snadné. "Psí hromádky" si po svém mazlíčkovi sbírají hosté sami.

Další informace

Nemovitost je pronajímána vždy celá.

V případě dotazů jsme vám kdykoliv k dispozici na telefonu. Vážíme si našich hostů a snažíme se jim vyjít maximálně vstříc. Věříme, že u nás budete spokojeni.


V ceně je zahrnuto ubytování pro 10 osob s kompletním vybavením, dále čisté lůžkoviny a ručníky v dostatečném množství, spotřeba elektřiny, spotřeba vody. Přesto prosím, chovejte se ekologicky a využívejte veškeré energie hospodárně.

V uvedené ceně není zahrnut místní poplatek z ubytovací kapacity 15,-Kč/den/osobu, který je odváděn obci Pernink.

K ceně pobytu je vždy třeba připočítat jednorázový poplatek 500,-Kč za závěrečný úklid, praní ložního prádla, ručníků...

Pokud máte zájem o ubytování ve více lidech než je 10 osob, kontaktujte nás, dohodneme se na individuálních podmínkách.HORSKÝ DŮM PERNINK
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!